-23%

Механічний годинник Pagani Design PD-1638 Silver-Gold-Black PTR
8 236,80 ₴
6 342,34 ₴
- В наличии
- Код: №221-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дана модель годинника Pagani Design - механічна з автопідзаводом. Перевагою годинників з автопідзаводом є те, що при струшуванні годинника маятник обертається і підзаводить механізм. Тому, коли Ви носите годинник на руці і рухаєтеся, він додатково підзаводиться. На браслеті встановлена зручна та надійна застібка-метелик. Корпус виготовлен з нержавіючої сталі, що надає годиннику масивний і солідний вигляд. Стрілки мають люмінесцентне покриття, завдяки чому їх видно у темряві. Скло має форму випуклої лінзи, що виглядає дуже естетично, у поєднанні з синім антибліковим покриттям. Стрілки рухаються плавно та тихо. На цю модель діє гарантия 12 місяців.
Діаметр корпуса
42 мм
Товщина корпуса
13 мм
Ширина браслета
20 мм
Розмір
регулюється
Максимальний розмір
на обхват зап'ястя 20 см
Матеріал браслета
шкіра
Функції
години, хвилини, секунди
Механізм
механічний з автопідзаводом
Водонепроникність
побутова (3 атм)
Особливості
стрілки світяться у темряві,
антиблікове синє скло
Гарантия: 12 месяцев 🔥
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pagani |
| Индикация | Метки (без цифр) |
| Браслет/Ремешок | Кожаный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Источник питания | Пружинный механизм |
| Цвет браслета/ремешка | Черный |
| Цвет циферблата | Комбинированный |
| Состояние | Новое |
| Пол | Мужской |
| Тип | Классические часы |
| Тип механизма | Механика с автоподзаводом |
| Форма | Круглая |
| Формат времени | 12 часов |
| Циферблат | Аналоговый (Стрелочный) |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 41 мм |
| Общая длина | 235 мм |
| Толщина | 12 мм |
| Ширина ремешка | 20 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 342,34 ₴




