-25%

Сумка жіночатемно-синя код 7-12345 PTR
1 375,75 ₴
1 031,81 ₴
- В наявності
- Код: 7-12345 син-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Сумка має два відділи та перегородку на змійці
Ззаду сумки є кишеня на блискавці
Довжина ручок 58 см
Розмір сумки 39*26*12 см
Стильна жіноча містка сумка зі штучної шкіри — це ідеальне поєднання елегантності та зручності. Сумка має два місткі відділи та перегородку на блискавці, дві кишені, одна з яких на блискавці, для зберігання необхідних речей. Додатково є кишеня на блискавці на задній частині сумки, що забезпечує швидкий доступ до дрібниць.
Довжина ручок 58 см, що дає змогу носити сумку через плече або на плечі. Розмір 39x26x12 см роблять її ідеальним аксесуаром для повсякденного використання.
Оформіть замовлення на цю стильну сумку прямо зараз і надайте своєму образу завершений модний акцент!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 260 мм |
| Відділення | 2 основних, Потайна кишеня на блискавці, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 390 мм |
| Довжина ручок | 580 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 031,81 ₴



