-25%

Жіноча сумка Gucci Ophidia коричнево-бежевий крос-боді через плечі Гучії PTR
3 632,50 ₴
2 724,38 ₴
- В наявності
- Код: 20567-2-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка Gucci Ophidia
Всередині одне відділення та відкрита кишеня для дрібниць. Є тиснений фірмовий логотип і бирка з QR-кодом. Фурнітура з логотипом бренда, золотого кольору
Колір: коричнево-бежевий
Матеріал — екошкіра
Розмір сумки: 20 × 15 × 5 см
Ремінь на плече не регулюється, максимальна довжина — 117 см
Брендова коробка, напилок
Виробник Туреччина
Працюємо без помічників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відсилання щодня до 17.00
Способи оплати:
Накладений платіж за передоплатою 120 грн/корист на карту Приват Банка
Як ми працюємо
1. Ви залишаєте заявку2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Вирушаємо посилку
Для оформлення замовлення необхідні:
Місто доставки
Ф.І.О. одержувач
Номер мобільного телефона одержувача
Номер відділення Нової пошти або її адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gucci |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 15 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Довжина | 5 мм |
| Довжина плечового ременя | 117 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 724,38 ₴



