
Жіноча сумка Coach Tabby Shoulder Bag 26 чорний золото через плечі Коуч PTR
3 632,50 ₴
2 724,38 ₴
- В наявності
- Код: 20292-1-ptr
Жіноча сумка Coach Tabby Shoulder Bag 26
Виготовлена з гладкої, олійної екошкіри. Всередині текстильна підкладка.
Сумка має два великі відділення, розділені кишенею-перегородкою. Також усередині є відкрита кишеня.
Є логотип, всередині розташована фірмова бирка з QR-кодом.
Металева фурнітура золотого кольору
Колір: чорний золото
Матеріал: екошкіра
Розмір: 26 × 17 × 8 см
Висота ручки: 26,5 см
Максимальна висота ремінця: 46 см
Коробка та пильник у комплекті
Виробник Туреччина
Працюємо без помічників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відсилання щодня до 17.00
Накладений платіж за передоплатою 120 грн/корист на карту Приват Банка
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Вирушаємо посилку
Місто доставки
Ф.І.О. одержувач
Номер мобільного телефона одержувача
Номер відділення Нової пошти або її адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coach |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 17 мм |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, 2 основних |
| Довжина | 8 мм |
| Довжина ручок | 26.5 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Багет |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 26 мм |
- Ціна: 2 724,38 ₴






