
Жіноча сумка Coach Bolso de hombro Teri бежевий + коричневий через плечі Коуч PTR
2 804,17 ₴
2 103,13 ₴
- В наявності
- Код: 20332-7-ptr
Женская сумка Coach Bolso de hombro Teri
Сумка має одне велике відділення, також одна кишеня відкрита.
Підкладка, і з нашитим логотипом має бирку з QR-кодом
Міцна фурнітура метал — золото. Фурнітура брендується.
Колір: бежевий + коричневий
Розмір: 24*15*7см
Матеріал: екошкіра
Висота плечового ременя: 26 см
Додатково довгий ремінь 120 см регулюється
Пильник у комплекті
Виробник Туреччина
Працюємо без помічників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відсилання щодня до 17.00
Накладений платіж за передоплатою 120 грн/корист на карту Приват Банка
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Вирушаємо посилку
Місто доставки
Ф.І.О. одержувач
Номер мобільного телефона одержувача
Номер відділення Нової пошти або її адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coach |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 15 мм |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей |
| Візерунки і принти | Написи |
| Довжина | 7 мм |
| Довжина плечового ременя | 120 мм |
| Довжина ручок | 26 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 24 мм |
- Ціна: 2 103,13 ₴







