
Сумка жіноча Chanel mini чорний клатч Шанель PTR
4 293,24 ₴
3 219,93 ₴
- В наявності
- Код: 20208-1-ptr
Жіноча сумка Chanel mini 🔥
Сумка закривається на магніт. Модель доповнена ручкою із золотим переплетенням.
Всередині — одне основне відділення, відкрита кишеня та додатковий компактний відсік для дрібниць. Також є бирка й QR-код.
Зовні передбачена відкрита кишеня
Цвет:
Чорний
Фурнітура — металева.
Для носіння через плече передбачений тонкий довгий ланцюжок із вплетеною екошкірою. Довжина ремінця не регулюється (максимум — 122 см)
Розмір: 18 × 11 × 5.5 см
Матеріал: екошкіра
Довжина ремінця: 118 см (не регулюється)
Коробка, пильник і буклети в комплекті
Виробник Туреччина
Працюємо без помічників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відсилання щодня до 17.00
Накладений платіж за передоплатою 200 грн/комір на карту Приват Банка
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Вирушаємо посилку
Місто доставки
Ф.І.О. одержувач
Номер мобільного телефона одержувача
Номер відділення Нової пошти або її адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chanel |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 11 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Довжина | 5.5 мм |
| Довжина плечового ременя | 122 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 3 219,93 ₴






