
Сумка жіноча Guess Triana Flap Shoulder рожевий через плечі Гесс Тріана PTR
4 074,59 ₴
3 055,94 ₴
- В наявності
- Код: 20456-4-ptr
Сумка жіноча Guess Triana Flap Shoulder
Нічого зайвого, шикарна модель на кожен день.
Усередині три відділення, одне з яких додатково обладнане кишенею на блискавці та відкритою кишенею для дрібниць. Є металевий фірмовий логотип і бирка. Підкладка брендована, сумка закривається на магніт Фурнітура металева, золотого кольору
Колір: рожевий
Матеріал: екошкіра
Розмір сумки: 22,5 × 18 × 6,5 см
Ремінь на плече регулюється, максимальна довжина — 117 см
Також має ручку заввишки 11 см
Коробка та пильник у комплекті
Виробник Туреччина
Працюємо без помічників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відсилання щодня до 17.00
Накладений платіж за передоплатою 200 грн/корист на карту Приват Банка
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Вирушаємо посилку
Місто доставки
Ф.І.О. одержувача
Номер мобільного телефона користувача
Номер відділення Нової пошти або її адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUESS |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 18 мм |
| Відділення | 3 основних, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці |
| Довжина | 6.5 мм |
| Довжина плечового ременя | 117 мм |
| Довжина ручок | 30 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 22.5 мм |
- Ціна: 3 055,94 ₴





