-23%

Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA82A Platinum single port PD25W charger(EU) White PTR
322,92 ₴
248,65 ₴
- В наличии
- Код: 6941991112256-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA82A Platinum оснащений портом Type-C для ефективного заряджання ваших девайсів. Він сумісний з багатьма сучасними пристроями: повербанками, смартфонами, планшетами, навушниками, акустичними системами різних виробників. Максимальна вихідна потужність адаптера становить 25 Вт. Є підтримка протоколів швидкої зарядки PD25W, QC3.0, FCP, AFC, SCP. Корпус виготовлений з якісного ABS-пластику. Компактний розмір гарантує, що зарядний пристрій буде вашим надійним супутником у будь-якій подорожі, забезпечуючи швидку та ефективну зарядку ваших улюблених гаджетів, де б ви не знаходилися. Високоякісні матеріали та виробничі стандарти забезпечують довговічність та надійність зарядного пристрою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Цвет | Белый |
| Количество USB-портов | 1 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | PD25W+QC3.0 |
| Вид товара | Мережевий зарядний пристрій |
| Вхід | 100–240 V, 0.6 A, 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 25 W |
| Выходное напряжение (output) | 5 V / 9 V / 12 V |
| Кабель | Нет |
| Мoдель | BA82A Platinum |
| Марка | Borofone |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип разъема | Type C |
Информация для заказа
- Цена: 248,65 ₴






