-23%

Портативна колонка HOCO HA10 Oleada outdoor BT speaker Black PTR
4 293,12 ₴
3 305,70 ₴
- В наличии
- Код: 6942007635608-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
HOCO HA10 Oleada — це бездротова акустика з високоякісним звучанням. Ця модель відмінно підходить для прослуховування улюблених радіостанцій або відтворення музики зі смартфона. Сполучення з пристроями здійснюється за допомогою Bluetooth 5.4. Ви також можете підключати девайси через AUX-кабель. Додатково є порт для TF-карти та U-диска. Режим TWS дозволяє об’єднувати дві колонки для отримання сильнішого стереозвуку.Два 78-міліметрові динаміки потужністю 20 Вт кожний забезпечують яскраве та чітке звучання з низькими глибокими частотами. Вбудована батарея забезпечує до 4 годин безперервної роботи колонки. Стильний дизайн HOCO HA10 Oleada ідеально доповнить будь-який інтер’єр чи захід. Зручна ручка робить цю модель легкою у транспортуванні. Яскраве підсвічування не тільки виглядає красиво, але й дозволяє використовувати колонку у темну пору доби.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3000 mAh |
| Интерфейс | Bluetooth; AUX; USB; TF; TWS |
| Цвет | Black |
| Модель колонки | HA10 Oleada |
| Мощность | 40 W Вт |
| Особенности | LED-підсвічування |
| Розміри | 318 × 137 × 136 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | 269711 |
| Тип питания | 11692 |
| Час заряджання | 4 |
Информация для заказа
- Цена: 3 305,70 ₴








