-23%

Мережевий зарядний пристрій HOCO C81A Asombroso single port charger set(Type-C) White PTR
268,32 ₴
206,61 ₴
- В наличии
- Код: 6931474727961-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
HOCO C81A Asombroso single port charger set(Type-C) White ─ набір із зарядного пристрою з одним USB-портом та кабелем USB — Type-C.Підходить для зарядки більшості пристроїв ─ телефонів, смартфонів та планшетів, смарт-годин, повербанків та інших.Пристрій виготовлено з якісного полікарбонату, принципова відмінність якого — вогнестійкість, що робить пристрій безпечним у використанні. Завдяки наявності порту USB та змінним кабелем у комплекті є можливість заряджати пристрої з різними конекторами.
Завдяки компактним розмірам, пристрій можна легко переносити з собою в сумці або рюкзаку, щоб мати можливість в будь-який момент зарядити гаджети.ОСОБЛИВОСТІ:−Інтелектуальне регулювання струму;
−Компактний, легкий пристрій ─ не займе багато місця і легко поміститься в кишеню, стане в нагоді в подорожі;
−Вбудований чіп забезпечує безпечну зарядку та оберігає від перегріву, стрибків напруги та перевантаження;
−Максимальна сила струму: 2.1А;
−Виконано з якісного, стійкого до нагрівання та деформації полікарбонату.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.4 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 10.5 W |
| Длина кабеля | 1 м |
| Кабель | USB-A to Type-C |
| Цвет | white |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Мoдель | C81A Asombroso |
| Материал | PC |
| Страна регистрации бренда | Китай |
Информация для заказа
- Цена: 206,61 ₴









