-23%

Бездротові навушники BOROFONE BW94 True wireless stereo headset White PTR
560,04 ₴
431,23 ₴
- В наличии
- Код: 6941991123245-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Повну свободу під час руху та ідеальний звук подарують користувачам навушники BOROFONE BW94 True wireless stereo headset White.TWS-навушники з мікрофоном ідеально підходять для телефону. Гарнітура цікава для всіх, підійде для більшості завдань: відтворення мультимедійного контенту або голосових повідомлень і багато іншого.
Для з'єднання з джерелом звуку передбачено інтерфейс Bluetooth 5.4.Для чистого та насиченого звучання навушники оснащені якісними динаміками. ТВС-гарнітура без шумозаглушення, динамічні, акустичне оформлення напіввідкритого типу.Змінити гучність, змінити пісню в плеєрі або відповісти на дзвінок дозволяє сенсорне керування.
Велика ємність батареї 300mAh на великий термін забезпечить ваші аксесуари електроенергією. Така АКБ гарантує до 5 повних зарядів навушникам без додаткових джерел енергії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Вид наушников | Вкладыши |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Микрофон | Встроенный |
| Тип подключения | Беспроводные |
| Тип разъема | Bluetooth 5.4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 300 mAh |
| Цвет | white |
| Материал | ABS-пластик |
| Модель навушників | BW94 |
| Розміри | 53.8 × 44.3 × 21.5 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Час роботи, год | 4 год |
| Частотный диапазон | 20 – 20000 Hz |
Информация для заказа
- Цена: 431,23 ₴










