-25%

Портативна колонка ACEFAST K5 Max portable wireless speaker Black PTR
15 294,47 ₴
11 470,85 ₴
- В наявності
- Код: 6974316285670-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ACEFAST K5 Max portable wireless speaker Black з двома мікрофонами в комплекті перетворюють будь-яке місце на захоплюючу вечірку. Потужний звук Acefast K5 Max та гучні пронизливі баси заповнять собою навіть великий простір та змусять рухатись всіх без винятку, а світлове шоу в ритмі музики з різними ефектами привертатиме їхні погляди. Миттєво під'єднуйте будь-який пристрій через Bluetooth і відтворюйте свій улюблений плейліст. Ергономічна ручка дозволяє легко брати колонку з собою будь-куди. Вбудований акумулятор забезпечує до 9 годин відтворення.ГОЛОВНІ ОСОБЛИВОСТІ− Вбудована різнокольорова підсвітка. − Велика ємність акумулятора: 6000 мАг. − До 9 годин роботи від акумулятора. − Ручка для транспортування. − Два мікрофони в комплекті. − Можливість під'єднання пристрою для заряджання. − Виготовлено зі міцних та якісних матеріалів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | _6000 mAh |
| Інтерфейс | Bluetooth; AUX; USB; TF; TWS |
| Клас захисту | IPX4 |
| Комплект постачання | Портативна колонка; 2 мікрофони |
| Матеріал | Алюміній + пластик + силікон |
| Модель колонки | K5 Max |
| Потужність | 220 W Вт |
| Особливості | LED-підсвічування; караоке; зарядка пристроїв 5V/1A |
| Розміри | 393.5 × 208.6 × 366.6 мм |
| Сабвуфер | Вбудований |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип | 269711 |
| Формат акустики | 4.1 |
| Колір | Black |
| Час заряджання | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 470,85 ₴








