-23%

Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA74A Aspirer single port charger White PTR
171,60 ₴
132,13 ₴
- В наличии
- Код: 6974443388640-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мережевий зарядний пристрій Borofone BA74A USB гарантує швидку та безпечну зарядку для будь-якого смартфона.
Ця модель відрізняється своєю високою якістю виконання та надійністю, що підтверджується її відповідністю вимогам міжнародних сертифікаційних агентств.Корпус аксесуара виготовлений з вогнетривкого полікарбонату з приємною на дотик поверхнею, практично всі його ребра округлені, що підкреслює стильний дизайн пристрою та забезпечить зручність у повсякденній експлуатації. Модель оснащена роз'ємом USB.Адаптер оснащений багаторівневою системою захисту від можливих пошкоджень його електронних компонентів і гаджетів, що заряджаються.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 54 г |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 10.5 W |
| Кабель | Відсутній |
| Цвет | 7068 |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | BA74A Aspirer |
| Страна регистрации бренда | Китай |
Информация для заказа
- Цена: 132,13 ₴





