-23%

Бездротові навушники ACEFAST W1 Active Noise Cancelling true wireless earbuds Black PTR
1 447,68 ₴
1 114,71 ₴
- В наличии
- Код: 6974316283614-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Bluetooth-навушники ACEFAST W1 Active Noise Cancelling true wireless earbuds Black зі збільшеним 13-міліметровим динаміком забезпечують посилені баси з високими частотами високої роздільної здатності та ширшу звукову сцену.СЛУХАЙТЕ ТЕ, ЩО ВИ ХОЧЕТЕЗавдяки передовій технології активного шумозаглушення (ANC) бездротові навушники ACEFAST W1 можуть динамічно блокувати небажаний зовнішній шум. Насолоджуйтесь музикою у спортзалі або під час поїздки на роботу, менше відволікаючись і ви зможете краще зосередитись.ЧИСТОТА ГОЛОСУ У БУДЬ-ЯКИЙ ЧАСACEFAST W1 з алгоритмом штучного інтелекту для чудового посилення голосу та придушення фонового шуму, щоб вас було чітко чути, де б ви не знаходилися.ДИЗАЙН ДЛЯ КОМФОРТУ ПРОТЯГОМ ВСЬОГО ДНЯНавушники Bluetooth з шумоподавленням забезпечують велику стабільність і комфорт при носінні завдяки 4 парам вушних вкладишів, які ідеально підходять для щоденних поїздок на роботу та занять спортом.ЛЕГКА ПАРА, СЛУХАЙТЕ ДОВШЕМиттєве підключення при відкритому чохлі дозволяє отримати до 8 годин відтворення та до 35 годин відтворення з чохлом для заряджання. Бездротові навушники ACEFAST W1 забезпечать вам задоволення протягом усього дня.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Страна производитель | Китай |
| Вид наушников | Вакуумные |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Микрофон | Встроенный |
| Тип подключения | Беспроводные |
| Тип разъема | Bluetooth 5.4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 400 mAh |
| Кабель | USB Type-C |
| Цвет | Black |
| Комплект поставки | Навушники; зарядний кабель; змінні амбушури різного розміру |
| Конструкція мікрофона | Вбудований в навушник |
| Модель навушників | W1 |
| Наявність активного шумозаглушення | З активним шумопоглинанням |
| Особенности | цифровий дисплей на кейсі |
| Розміри | 64 × 28 × 53 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Час заряджання | 2 |
| Час роботи, год | 8 |
| Частотный диапазон | 20 – 20000 Hz |
Информация для заказа
- Цена: 1 114,71 ₴





