-23%

Мережевий зарядний пристрій WUW-C197 PD 30W white PTR
312 ₴
240,24 ₴
- В наличии
- Код: 6972573336678-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зарядний пристрій WUW-C197 PD 30W White, оснащений портом типу C, забезпечує максимальну вихідну потужність 30 W для високошвидкісного заряджання телефонів Apple, iPad, ноутбуків та всіх пристроїв USB-C. Заряджання iPhone Xs до 50% всього за 30 хвилин.
ШИРОКА СУМІСНІСТЬ
Зарядний пристрій PD відмінно працює з iPhone 11/11 Pro/11 Pro Max/XR/XS Max/XS/X/8Plus/8, iPad Pro 12,9/11/iPad Air 3/iPad Mini (2019), MacBook Air- 13 дюймів/MacBook-12 дюймів, Google Pixel 3a XL/3a/3 XL/2 XL/2/XL/Pixel, Nintendo Switch, Samsung Galaxy Note10/S10+/S10/S10e/S9+/S9, LG G8X/G8/G7 /V50/V40/V35/V30/V30s ThinQ та багато іншого.
БЕЗПЕЧНА ЗАРЯДКА
Завдяки вбудованому інтелектуальному чіпу настінний зарядний пристрій WUW-C197 автоматично підлаштовує струм під потреби пристрою. Захист від перевантаження струмом, перенапруги та короткого замикання ефективно захищає ваші пристрої від пошкоджень і забезпечує безпечнішу зарядку протягом ночі.
КОМПАКТНИЙ РОЗМІР
Легко переносимий, маленький та легкий; широкий діапазон напруги від 100 до 240В робить його придатним для подорожей.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WUW |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Цвет | Белый |
| Количество USB-портов | 1 |
| Сила выходного тока | 3 - 3.95 А |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery |
| Вид товара | Мережевий зарядний пристрій |
| Вхід | 100-240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 30 W |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Мoдель | C197 |
| Марка | WUW |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип разъема | Type-C |
Информация для заказа
- Цена: 240,24 ₴


