-23%

Мужские часы tevise механические PTR
5 614,44 ₴
4 323,12 ₴
- В наличии
- Код: №220-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дана модель годинника Tevise - механічна з автопідзаводом. Перевагою годинників з автопідзаводом є те, що при струшуванні годинника маятник обертається і додатково заводить механізм. Тому, коли Ви носите годинник на руці і рухаєтеся, він додатково підзаводиться. На браслеті встановлена зручна та надійна застібка-кліпса. Корпус і браслет виготовлені зі сталі, що надає годиннику масивний і солідний вигляд. Стрілки і позначки мають люмінесцентне покриття, завдяки чому їх видно у темряві. Годинник відображає час і дату. Всі фото живі, виконані нашим магазином. На цю модель діє гарантія 12 місяців.
Діаметр корпуса
40 мм
Товщина корпуса
14 мм
Ширина браслета
18 мм
Розмір
регулюється
Максимальний розмір
на обхват зап'ястя 21 см
Матеріал браслета
сталь
Функції
години, хвилини, секунди, дата
Механізм
механічний з автопідзаводом
Водонепроницаемость
побутова (3 атм)
Особливості
- стрілки та позначки годин світяться у темряві
- зручна застібка-кліпса
Подарункова коробочка продається окремо, ціна - 80грн
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tevise |
| Страна производитель | Китай |
| Индикация | Метки (без цифр) |
| Браслет/Ремешок | Стальной |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Источник питания | Пружинный механизм |
| Цвет браслета/ремешка | Комбинированный |
| Цвет циферблата | Черный |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Стекло | Минеральное |
| Состояние | Новое |
| Пол | Мужской |
| Тип | Классические часы |
| Тип механизма | Механический |
| Форма | Круглая |
| Формат времени | 12/24 часа |
| Циферблат | Аналоговый (Стрелочный) |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 40 мм |
| Общая длина | 215 мм |
| Толщина | 14 мм |
| Ширина ремешка | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | Да |
| Доставка | Да |
Информация для заказа
- Цена: 4 323,12 ₴










