-23%

Механические часы Pagani Design PD-1783 PTR
10 183,68 ₴
7 841,43 ₴
- В наличии
- Код: №127-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Механізм: Механіка з автопідзаводом та турбійоном (Заводяться від коливань руки)
Матеріал корпусу / ремінця: Cталь 316 / Сталевий (Не боїться намокання)
Скло: Сапфірове (Дуже міцне, стійке до подряпин)
Застібка: Розкладна
Діаметр корпусу: 42 мм
Водонепроникність: 5 ATM
Функції: Години, хвилини, секунди
Гарантія: 12 місяців 🔥
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pagani |
| Индикация | Метки (без цифр) |
| Браслет/Ремешок | Стальной |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Источник питания | Пружинный механизм |
| Цвет браслета/ремешка | Серебристый |
| Состояние | Новое |
| Пол | Мужской |
| Тип | Классические часы |
| Тип механизма | Механика с автоподзаводом |
| Форма | Бочкообразная |
| Формат времени | 12 часов |
| Циферблат | Аналоговый (Стрелочный) |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 41 мм |
| Общая длина | 235 мм |
| Толщина | 12 мм |
| Ширина ремешка | 20 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 841,43 ₴






