-25%

Сумка жіноча темно-бежева код 7-1635 PTR
1 375,75 ₴
1 031,81 ₴
- В наявності
- Код: 7-1635 тем беж-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри
Сумка має два відділи на блискавці, 2 кишені, одна з яких на блискавці
Ззаду сумки є кишеня на блискавці та дві бічні кишені
Довжина ручок 80 см
Розмір сумки 41*27*14 см
Стильна жіноча містка темно-бежева сумка зі штучної шкіри — це ідеальне поєднання елегантності та зручності. Сумка має два місткі відділи на блискавці для зберігання необхідних речей. Усередині розташовані дві кишені, одна з яких на блискавці, що дає змогу організувати простір максимально ефективно. Додатково на задній частині сумки є кишеня на блискавці та дві бічні кишені, що забезпечує швидкий доступ до дрібниць.
Довжина ручок 80 см, що дає змогу носити сумку через плече або на плечі. Розмір 41x27x14 см роблять її ідеальним аксесуаром для повсякденного використання.
Оформіть замовлення на цю стильну темно-бежеву сумку прямо зараз і надайте своєму образу завершений модний акцент!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 270 мм |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 410 мм |
| Довжина ручок | 800 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 031,81 ₴






