-23%

Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C134A Solid single-port charger set (iP) (EU) Black PTR
227,76 ₴
175,38 ₴
- В наличии
- Код: 6942007621311-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мережевий зарядний пристрій HOCO C134A Solid single-port charger set (iP) (EU) Black — це пристрій під зарядку для телефону, для планшета, для портативних пристроїв, якими ви користуєтесь. В комплект входить кабель USB-A – Lightning довжиною 1 м.Пристрій забезпечить потрібну потужність та силу струму, допоможе максимально довго зберегти працездатність акумулятора та зарядить ваш пристрій у найкоротші терміни. Якщо потрібно, його можна використовувати і для інших гаджетів, головне — враховуйте сумісність портів та параметри енергії.З джерелом енергії точно не буде проблем, потужність зарядки HOCO C134A Solid складає 12 Вт. Разом із вихідною силою струму 2.4A це надасть максимально швидку зарядку пристрою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Назначение | Для планшета |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихід | 2.4 A |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 12 W |
| Длина кабеля | 1 м |
| Кабель | Lightning |
| Цвет | 7073 |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Lightning |
| Мoдель | C134A Solid |
| Страна регистрации бренда | Китай |
Информация для заказа
- Цена: 175,38 ₴




