-23%

Мережевий зарядний пристрій HOCO C73A Glorious dual port charger 12W White PTR
248,04 ₴
190,99 ₴
- В наличии
- Код: 6931474712912-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
HOCO C73A Glorious dual port charger White ─ мережевий зарядний пристрій з двома USB-портами. Він допоможе швидко та безпечно зарядити будь-який телефон, планшет, навушники за короткий проміжок часу.
Зарядний пристрій має стильний та ергономічний дизайн, зовнішній корпус виготовлений з вогнетривкого полікарбонату, який стійкий до високих температур та зовнішніх пошкоджень.
Підключення до центральної енергомережі здійснюється за допомогою євровилки, підтримується напруга на вході від 110 до 220 В.
Всередині зарядного пристрою передбачено захист від стрибків електрики, перегріву та інших неприємностей, що робить його використання безпечним.
Особливості:
−мережний зарядний пристрій, оснащений двома роз'ємами USB;
−максимальна сила струму: 2.4А;
−підходить для заряджання смартфонів, планшетів та інших гаджетів;
−вбудована шестирівнева система безпеки захищає гаджети від високої напруги, перегріву, короткого замикання, електромагнітного випромінювання чи перезаряджання;
−корпус виготовлений із міцного пластику, який завдяки своїм вогнетривким властивостям захищає пристрій від перегріву.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет | Белый |
| Количество USB-портов | 2 |
| Сила выходного тока | 2 - 2.9 А |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 34 г |
| Вхід | 100-240 V, 0.4 A, 50/60 Hz |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Мoдель | C73A Glorious |
| Материал рамы | PC |
| Страна регистрации бренда | Китай |
Информация для заказа
- Цена: 190,99 ₴






