-23%

Портативна колонка HOCO HC22 Auspicious sports BT speaker Blue PTR
837,72 ₴
645,04 ₴
- В наличии
- Код: 6931474798886-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
HOCO HC22 Auspicious sports BT speaker Blue — компактна портативна колонка, яка ідеально підходить для занять спортом та подорожей. Стильна форма, маленькі габарити та акуратний ремінець дозволяють брати її з собою та використовувати за будь-якої можливості. Зручна та ергономічна конструкція пристрою дозволяє покласти стовпчик у сумку, кишеню або повісити на карабін.УНІВЕРСАЛЬНІСТЬКолонка сумісна з багатьма пристроями та підтримує різні типи підключення: Bluetooth, FM, картку TF, U-диск. Бездротовий зв'язок за технологією Bluetooth 5.2 забезпечує якісну передачу музичного сигналу.ДО 4 ГОДИН АВТОНОМНОЇ РОБОТИПристрій працює від акумулятора, якого вистачає до 4 годин без підзарядки. Відновлення заряду триває дві години, і ви можете насолоджуватися улюбленими треками в чистому та якісному звучанні.СТИЛЬНИЙ ДИЗАЙНВиріб виглядає стильно та сучасно, тому підійде кожному активному користувачеві. HOCO HC22 Auspicious — чудовий вибір для занять бігом, фітнесом або активним відпочинком. З легкістю поєднуйте заняття спортом із улюбленими треками.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Вид товара | Портативна колонка |
| Габарити | 95 х 95 х 45 мм |
| Питание | 11692 |
| Интерфейс | Bluetooth V5.2, FM, TF-карта, USB флешка, AUX, TWS |
| Цвет | Синий |
| Модель колонки | HC22 |
| Мощность | 5 Вт Вт |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Час заряджання | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 645,04 ₴



