-25%

Сумка жіноча чорна код 7-307 PTR
1 573,66 ₴
1 180,24 ₴
- В наявності
- Код: 7-307 чер-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри
Сумка має два відділи на блискавці, 3 кишені, одна з яких на блискавці
На фасаді сумки є 2 кишені на блискавці, ззаду сумки є кишеня на блискавці та 2 бічні кишені
Довжина ручки 55 см довжина регульованого ременя 132 см
Розмір сумки 34*26*12 см
Стильна жіноча містка чорна сумка зі штучної шкіри — це ідеальне поєднання елегантності та зручності. Сумка має два місткі відділи на блискавці для зберігання необхідних речей. Усередині розташовані три кишені, одна з яких на блискавці, що дає змогу організувати простір максимально ефективно. Додатково дві кишені на блискавці є на фасаді сумки, кишеня на блискавці на задній частині сумки та 2 бічні кишені, що забезпечує швидкий доступ до дрібниць.
Довжина ручки 55 см, що дає змогу носити сумку через плече або на плечі. Розмір 34x26x12 см роблять її ідеальним аксесуаром для повсякденного використання.
Оформіть замовлення на цю стильну чорну сумку прямо зараз і надайте своєму образу завершений модний акцент!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 260 мм |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 340 мм |
| Довжина плечового ременя | 1320 мм |
| Довжина ручок | 550 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 180,24 ₴







