
Сумка шопер Крістіан Діор шоппер текстиль Dior Large size рожевий PTR
4 489,55 ₴
3 367,16 ₴
- В наявності
- Код: 20291-4-ptr
Сумка жіноча від Діор тканинний рожевий Large size🔥
Сумка каркасна, тримає форму. Виготовлена з тканини, вишитої нитками. Має одне велике відділення, всередині — нашитий логотип. Є бирка з QR-кодом та серійний номер.
Декоративна хустка — знімається за бажанням.
Розмір: 36*28.5*13см
Висота ручок: 16 см
Матеріал: текстиль
Пиловик, буклети, брелок у комплекті
Виробник Туреччина
Працюємо без посередників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відправка щодня до 17.00
Накладений платіж за передоплатою 200грн / Переказ на картку Приват Банку
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Надсилаємо посилку
Місто доставки
П.І.Б. одержувача
Номер мобільного телефону одержувача
Номер відділення Нової пошти або адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dior |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 28.5 мм |
| Глибина | 13 мм |
| Довжина ручок | 16 мм |
| Колір | Рожевий |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Шопер |
| Тип застежки | Без застібки |
| Ширина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 13 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Текстиль |
| Відділення | 1 основне |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Універсальний |
| Тип сумки | Шопер |
| Візерунки та принти | Написи |
| Паковання засобу | Пильник |
| Форма | Квадратна |
- Ціна: 3 367,16 ₴






