-25%

Модна жіноча сумочка з брелоком. Жіноча сумка з плечовим ременем для жінок Фіолетовий 300, Чорний, 130
1 530,56 ₴
1 147,92 ₴
- В наявності
- Код: 1506-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильная женская сумка с брелком
Характеристики:
Материал: качественная ПУ кожа, отлично держит форму;
Есть длинная ручка на плечо;
Брелок в комплекте;
Длина: 30 см;
Ширина по основанию: 13 см;
Высота: 21 см;
Если у Вас остались какие-либо вопросы, то свяжитесь с нами или оставьте свои контакты и мы сами свяжемся с Вами и уточним все детали!
Пожалуйста, перед оформлением заказа, прочитайте внимательно условия доставки и оплаты и ознакомьтесь с тарифами на доставку в разделе
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 210 мм |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 160 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Трапеція |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 147,92 ₴










