-23%

Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ25 Journey PD38W(1C1A) car charger Transparent Black PTR
251,16 ₴
193,39 ₴
- В наличии
- Код: 6941991106965-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
BOROFONE BZ25 — це автомобільний зарядний пристрій, який стане незамінним помічником для будь-якого водія. Він оснащений портами USB Type-C та USB Type-A. Це дозволяє заряджати одночасно смартфон та навігатор або інші автоаксесуари.Завдяки підтримці технології PD38W та QC3.0 девайс може заряджати гаджети набагато швидше, ніж звичайні зарядні пристрої.Модель має багаторівневу систему захисту, яка гарантує безпечну зарядку ваших. Виготовлений пристрій з вогнетривкого полікарбонату та алюмінієвого сплаву. Це гарантує зносостійкість аксесуара.BOROFONE BZ25 має компактний розмір і легку вагу, що робить його зручним для використання в будь-якому автомобілі. Стильний і сучасний дизайн чудово доповнить інтер'єр вашого автомобіля.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | PD38W+QC3.0 |
| Вид товара | Автомобільний зарядний пристрій |
| Выходная мощность | 38 W |
| Выходной ток | 12-24V |
| Количество USB-портов | 2 |
| Мoдель | BZ25 Journey |
| Розіміри пристрою | 63 х 27 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип разъема | Type C |
Информация для заказа
- Цена: 193,39 ₴









