-25%

Годинник Forsining Eagle II PTR
4 858,06 ₴
3 643,54 ₴
- В наявності
- Код: -ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип механизма: Механічний, Водостойкость: Базова - дощ, Тип ремешка: Стальной, Бренд: Forsining, Пол: Женские, Индикация: Аналоговые, Стиль: Класичний, Стекло: Мінеральне, Материал: Метал, Тип: Чоловічі, Застёжка: На магніті, Толщина: 12 мм, Форма корпуса: Прямокутний, Материал ремешка: Сталевий, Особенности: Повністю прозорі, механізм "X - Wind", видно роботу всіх частин механізму, Вес, г: 100, Размеры, мм: 41х12, Цвет корпуса: Сріблястий, Формат времени: 12/24 г, Индикация: Хвилини, секунди, години, Вид индикации: Метки, Диаметр: 41 мм, Фабрика cборки: Китай, Тип циферблата: Аналоговий (стрілочний), Ремешок/браслет: Браслет, Задняя крышка: Прозора, Характеристики механизма: Автозавод, лімітована серія X - Wind (Японія), Тип часов: Класичний годинник, Гарантія: 12 мейсеців, Механізм: Механічний з автозаводом, Браслет/Ріжок: Браслет, Матеріал: Метал, Форма корпусу: Прямокутний, Матеріал корпусу: Сталь, основний колір циферблата: Сріблястий, Колір ремінця: Сріблястій, Водостійкість: Базова, Скло: Мінеральна, Колір корпусу: Сріблястий, Товщина: 12 мм, Вага, г: 100, Індикація: Мінуті, секунди, годинник, Можливість зняти ремінець: Так, за діаметром годинника: Середни, Довжина ремінця, см: 25 см (регулюватися), Формат часу: 12/24 год, Застібка: На магніті, Розміри, мм: 41х12, Характеристики механізму: Автопідзавод, лімітована серія X — Wind (Японія), Ширина ремінця: 22 мм, Тип стрілок: Фосфорнеї, Для чоловіків: Для чоловійків, Матеріал корпусу: Сталь, Трубрика зборки: Китай, Китай Основний колір циферблата: Сріблястий, Вид індикації: Мітки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Механічний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 41 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Реремінець | Браслет |
| Вага, г | 100 |
| Тип індикації | Мітки |
| Вид індикації | Мітки |
| Водостійкість | Базова |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця, см | 25 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | На магните |
| Застібка | На магніті |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Механічний з автозаводом |
| Основний колір циферблата | Сріблястий |
| Основний колір циферблата | Сріблястий |
| Особливості | Повністю прозорі, механізм "X - Wind", видно роботу всіх частин механізму |
| За діаметром годинника | Середні |
| Стать | Жіночі |
| Розміри, мм | 41х12 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип ремінця | Сталевий |
| Тип стрілок | Фосфорні |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Фабрика складки | Китай |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Формат часу | 12/24 год |
| Характеристики механізму | Автопідзавод, лімітована серія X — Wind (Японія) |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 643,54 ₴









