-23%

Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA74A Aspirer single port charger set(iP) White PTR
229,32 ₴
176,58 ₴
- В наличии
- Код: 6974443388657-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
BOROFONE BA74A Aspirer single port charger set(iP) White — класичний мережевий зарядний пристрій з одним вихідним портом та кабелем з Lightning-роз'ємом.
Мережевий зарядний пристрій Borofone BA74A Aspirer має стабільні показники потужності, що забезпечує достатньо швидку зарядку пристрою і зводить до мінімуму можливі пошкодження. Порт надійно зафіксований в гнізді пристрою, розрахований на тривалу роботу, сумісний з будь-яким кабелем і дозволяє заряджати будь-який мобільний пристрій, за умови використання відповідного кабелю.Особливості:
−комплект постачається з кабелем з Lightning-роз'ємом, що підійде для зарядки iPhone та iPad.
−вихідна напруга / сила струму: 5 V / 2.1 A Макс.
−матеріал: вогнетривкий матеріал ABS + PC.
−декілька рівнів захисту, інтелектуальна ідентифікаційна мікросхема, захист від коливань напруги.
−підійде для зарядки пристроїв з Type-C та Micro-USB-роз'ємами, за умови використання відповідних кабелів.
−чудово впорається із зарядкою смартфонів, планшетів та інших ґаджетів, які не потребують вищої вихідної напруги (смарт-годинники, електронні читалки тощо).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 54 г |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 10.5 W |
| Длина кабеля | 1 м |
| Кабель | Lightning |
| Цвет | 7068 |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Lightning |
| Мoдель | BA74A Aspirer |
| Страна регистрации бренда | Китай |
Информация для заказа
- Цена: 176,58 ₴








