-23%

Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS41A Potential dual-port charger White PTR
201,24 ₴
154,95 ₴
- В наличии
- Код: 6941991113741-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS41A Potential dual-port charger White має зручний, вогнетривкий та міцний корпус з двома портами USB, які дозволяють заряджати одночасно два пристрої. Сила струму становить 2А, вихідна потужність 10 Вт, МЗП забезпечує достатньо швидкий та стабільний заряд. Завдяки вбудованому смарт-чипу девайс автоматично ідентифікує підключений пристрій та видає необхідну потужність заряду, що робить процес безпечним для батареї вашого ґаджета.
Крім того, BOROFONE BAS41A Potential dual-port charger White гарантує захист від перегрівання, перезаряджання та короткого замикання. Сумісний з більшістю сучасних мобільних пристроїв, тому однаково добре заряджатиме Android-смартфон та планшет, iPhone та iPad, TWS-гарнітуру тощо.
BOROFONE BAS41A Potential dual-port charger White має на корпусі LED-індикатор, який оповіщує про підключення пристрою до мережі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Кабель | Відсутній |
| Цвет | white |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | BAS41A |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Сила выходного тока | 2 A |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Тип разъема | 2 × USB-A |
Информация для заказа
- Цена: 154,95 ₴









