-23%

Подушка підголівник Baseus ComfortRide Series Car Cooling Headrest Cluster Black PTR
1 427,40 ₴
1 099,10 ₴
- В наличии
- Код: C20036402111-00-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Охолоджувальна подушка для шиї на підголівник Baseus ComfortRide Series Car Cooling Gel Headrest — це ідеальне рішення для тих, хто часто їздить в автомобілі. Вона забезпечує оптимальну підтримку шиї, даючи змогу розслабитися під час поїздки.Використання охолоджувального полімерного гелю і дихаючого матеріалу забезпечує поглинання і розсіювання надлишкового тепла, а також поліпшену вентиляцію.Дорожня подушка Baseus ComfortRide Series Car Cooling Gel Headrest також дає змогу комфортно дрімати або відпочивати в сидячому положенні без подальшого болю або скутості в шиї.Подушка виготовлена з піни з ефектом пам'яті. Вона не тільки забезпечує оптимальну підтримку шиї, а й адаптується до індивідуальних форм для індивідуального комфорту.Подушку легко чистити завдяки знімному чохлу. Встановлення на підголівник дуже просте. Не потребує жодних інструментів або зусиль. Завдяки можливості регулювання підходить для 99% моделей автомобілів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 450 г |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дорожняя |
| Ширина | 27.3 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид товара | Подушка |
| Высота | 11.3 мм |
| Длина | 20 мм |
| Мoдель | ComfortRide Series Car Cooling Headrest Cluster |
| Розіміри пристрою | 27,3 х 20 х 11,3 см |
| Страна регистрации бренда | Китай |
Информация для заказа
- Цена: 1 099,10 ₴








