
Сумка жіноча Сумка Miu Miu Top-Handle Bag шоколадний замш крос боді Міу Міу PTR
6 288,24 ₴
4 716,18 ₴
- В наявності
- Код: 20531-4-ptr
Сумка жіноча Міу Міу. Усередині одне відділення, повноцінне відкриття по краях. Також є невелика кишеня. Всі бирки та нашивки. Колір: шоколадний Матеріал: шкіра, замш
Розмір: 27х17х9см У комплекті є вузький ремінець для носіння через плече, довжина регулюється - 120см У комплекті пильник Виробник Туреччина Накладений платіж за передоплатою 200грн / Переказ на картку Приват Банку Місто доставки
Підкладка з щільного текстилю, є брендове металеве маркування.
Працюємо без посередників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відправка щодня до 17.00
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Надсилаємо посилку
П.І.Б. одержувача
Номер мобільного телефону одержувача
Номер відділення Нової пошти або адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miu Miu |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 9 мм |
| Довжина плечового ременя | 120 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 27 мм |
- Ціна: 4 716,18 ₴








