
Сумка жіноча Miu Miu Aventure Nappa Leather шоколадний класичний саквояж Міу Міу PTR
5 723,26 ₴
4 292,44 ₴
- В наявності
- Код: 20557-2-ptr
Сумка жіноча Міу Міу. Усередині одне велике відділення повноцінного відкривання на блискавці, також є кишеня на застібці та додаткова відкрита кишенька. Колір: шоколадний Матеріал: шкіра преміум якості
Розмір: 29х18х10см Фурнітура металева, брендована Висота ручок: 13см У комплекті пильник Виробник Туреччина Накладений платіж за передоплатою 200грн / Переказ на картку Приват Банку Місто доставки
Підкладка з щільного текстилю з нашитим логотипом у середині.
Має довгий ремінь у комплекті
Працюємо без посередників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відправка щодня до 17.00
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Надсилаємо посилку
П.І.Б. одержувача
Номер мобільного телефону одержувача
Номер відділення Нової пошти або адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miu Miu |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 18 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Візерунки і принти | Написи |
| Довжина | 10 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Саквояж |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 29 мм |
- Ціна: 4 292,44 ₴





