-25%

Дитячий кінетичний пісок у валізі Dynamic Sand набір піску розвивальний для хлопчика в подарунковій коробці PTR
2 473,80 ₴
1 855,35 ₴
- В наявності
- Код: 7021Д-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий кінетичний пісок у валізі Dynamic Sand набір піску розвивальний для хлопчика в подарунковій коробці
Характеристики
Склад: 1 кран, 3 екскаватори, 750 г кінетичного піску, кейс;
Розмір коробки: 39х7х26 см;
Матеріал техніки: пластик;
Яскрава та красива коробка, ідеальний варіант для подарунка;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 1000 г |
| Висота | 7 мм |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 39 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кольорів у наборі | 1 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Да |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип | Кінетичний пісок |
| Тип призначення | Дитячий кінетичний пісок у валізі Dynamic Sand набір піску розвивальний для хлопчика в подарунковій коробці |
| Паковання | Коробка |
| Ширина | 26 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 855,35 ₴










