-25%

Жіноча маленька сумочка клатч Кенгуру під рептилію, маленька сумка стиль шкіра крокодила Червоний 140, 190, Середньої
1 275,20 ₴
956,40 ₴
- В наявності
- Код: 1019-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дорожня сумка для ручної поклажі в літак, поїзд. Сумка для речей чоловіча жіноча
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум якості з тисненням у стилі рептилії;
Довжина: 19 см;
Ширина на основі: 8 см;
Висота: 14 см;
Плечовий ремінь у комплекті;
Якісна металева фурнітура.
Оплата та доставка
Весь товар в наявності на нашому складі відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 956,40 ₴









