-25%

Набір фігурки лього супергерої марвел 12 шт., набір фігурок супергерійок супергерик, Людина Павук, Супермен PTR
940,04 ₴
705,03 ₴
- В наявності
- Код: 7164-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір фігурки лього супергерої марвел 12 шт., набір фігурок супергерійок супергерик, Людина Павук, Супермен
Характеристики:
Матеріал: пластик;
12 фігурок;
Розмір коробки: 26х18х4 см
Склад набору на фото;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 180 мм |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Набір фігурки лього супергерої марвел 12 шт., набір фігурок супергерійок супергерик, Людина Павук, Супермен |
Інформація для замовлення
- Ціна: 705,03 ₴





