-25%

Сумка жіноча клатч через плече Chanel Classic Double Flap Bag Camellia PREMIUM Шанель чорний золото PTR
6 398,36 ₴
4 798,77 ₴
- В наявності
- Код: 20305-1-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка клатч Шанель високої якості містка CHANEL
- Два великі відділення + одна кишеня на замочку всередині + одна кишеня ззаду сумки, дуже містка. Усі бирочки
- Ремінець — ланцюжок зі вставками шкіри.
- Фірмовий логотип усередині
Цвет:
Чорний
Материал: кожа
Розмір: 26*19*8см
Магнітна чорна коробка, пильовик буклети в комплекті
Виробник Туреччина
Працюємо без помічників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відсилання щодня до 17.00
Способи оплати:
Накладений платіж за передоплатою 200 грн/корист на карту Приват Банка
Як ми працюємо
1. Ви залишаєте заявку2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Вирушаємо посилку
Для оформлення замовлення необхідні:
Місто доставки
Ф.І.О. одержувача
Номер мобільного телефона користувача
Номер відділення Нової пошти або її адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chanel |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 19 мм |
| Довжина | 8 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 26 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 798,77 ₴








