-25%

Сумка жіноча коричнева код 7-39966 PTR
1 375,75 ₴
1 031,81 ₴
- В наявності
- Код: 7-39966-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри
застібається на блискавку
Сумка має один відділ, 2 кишені, одна з яких на блискавці
Ззаду сумки є кишеня на блискавці
Довжина ручок 72 см
Розмір сумки 39*27*12,5 см
Стильна жіноча містка коричнева сумка зі штучної шкіри — це ідеальне поєднання елегантності та зручності. Сумка має один місткий відділ для зберігання необхідних речей. Усередині розташовані дві кишені, одна з яких на блискавці, що дає змогу організувати простір максимально ефективно. Додатково є кишеня на блискавці на задній частині сумки, що забезпечує швидкий доступ до дрібниць.
Довжина ручок 72 см, що дає змогу носити сумку через плече або на плечі. Розмір 39x27x12,5 см роблять її ідеальним аксесуаром для повсякденного використання.
Оформіть замовлення на цю стильну коричневу сумку прямо зараз і надайте своєму образу завершений модний акцент!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 270 мм |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 390 мм |
| Довжина ручок | 720 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 031,81 ₴







