-23%

Лавка для жиму регульована до 300 кг Біла А416 PTR
9 453,60 ₴
7 279,27 ₴
- В наличии
- Код: А416-Б-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики:
🏋️♂️ ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
Фарбування: порошкове
Колір на вибір: чорний або білий
В основі профіль 40x40х2 мм
Оббивка - шкірвініл
Наповнювач - поролон
Спинка 90x30 см
Сидіння 38x30 см
Загальна довжина лавки 135 см
Висота від 44 см
Максимальне навантаження на 300 кг
Також додатково можна замовити
Також в наявності є інші →←
Також дивіться інші наші →←
ЗАЙМАЙТЕСЯ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 18 кг |
| Цвет | Белый |
| Конструкция | Разборная |
| Угол наклона | 90 град. |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Максимальная нагрузка | 300 кг |
| Назначение | Домашнее |
| Состояние | Новое |
| Тип | Скамья |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 44 см |
| Длина | 140 см |
| Ширина | 30 см |
Информация для заказа
- Цена: 7 279,27 ₴



