-25%

Сумка жіноча чорна з кавовим кодом 7-39990 PTR
1 474,70 ₴
1 106,02 ₴
- В наявності
- Код: 7-39990 коф-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Сумка має один відділ і 2 кишені, одна з яких на блискавці
Ззаду сумки є кишеня на блискавці
Довжина ручки 42 см
Розмір сумки 39*31*12,5 см
Стильна жіноча містка сумка чорна з кавовими вставками зі штучної шкіри — це ідеальне поєднання елегантності та зручності. Сумка має один місткий відділ для зберігання необхідних речей. Усередині розташовані дві кишені, одна з яких на блискавці, що дає змогу організувати простір максимально ефективно. Додатково є кишеня на блискавці на задній частині сумки, що забезпечує швидкий доступ до дрібниць.
Довжина ручки 42 см, що дає змогу носити сумку через плече або на плечі. Розмір 39x31x12,5 см роблять її ідеальним аксесуаром для повсякденного використання.
Оформіть замовлення на цю стильну чорну сумку прямо зараз і надайте своєму образу завершений модний акцент!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 310 мм |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 390 мм |
| Довжина ручок | 420 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 106,02 ₴




