-25%

Сумка жіноча коричнева 7-39983 PTR
1 474,70 ₴
1 106,02 ₴
- В наявності
- Код: 7-39983 кор-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри
Сумка має два відділи на блискавці, 2 кишені, одна з яких на блискавці
Ззаду сумки є кишеня на блискавці
Довжина ручки 45 см
Розмір сумки 41*35*12,5 см
Стильна жіноча містка коричнева сумка зі штучної шкіри — це ідеальне поєднання елегантності та зручності. Сумка має два місткі відділи на блискавці для зберігання необхідних речей. Усередині розташовані дві кишені, одна з яких на блискавці, що дає змогу організувати простір максимально ефективно. Додатково є кишеня на блискавці на задній частині сумки, що забезпечує швидкий доступ до дрібниць.
Довжина ручки 45 см, що дає змогу носити сумку через плече або на плечі. Розмір 41x35x12,5 см роблять її ідеальним аксесуаром для повсякденного використання.
Оформіть замовлення на цю стильну коричневу сумку прямо зараз і надайте своєму образу завершений модний акцент!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 350 мм |
| Відділення | 2 основних, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 410 мм |
| Довжина ручок | 450 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 106,02 ₴



