-25%

Сумка жіноча чорна код 7-710 PTR
1 375,75 ₴
1 031,81 ₴
- В наявності
- Код: 7-710 чер-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри
Сумка має два відділи на блискавці, 3 кишені, одна з яких на блискавці
На фасаді сумки є 2 кишені на блискавці, ззаду сумки є кишеня на блискавці та 2 бічні кишені
Довжина ручки 48 см довжина регульованого ременя 142 см
Розмір сумки 31*26*12 см
Стильна жіноча містка чорна сумка зі штучної шкіри — це ідеальне поєднання елегантності та зручності. Сумка має два місткі відділи на блискавці для зберігання необхідних речей. Усередині розташовані три кишені, одна з яких на блискавці, що дає змогу організувати простір максимально ефективно. Додатково дві кишені на блискавці є на фасаді сумки, кишеня на блискавці на задній частині сумки та 2 бічні кишені, що забезпечує швидкий доступ до дрібниць.
Довжина ручки 48 см, що дає змогу носити сумку через плече або на плечі. Розмір 31x26x12 см роблять її ідеальним аксесуаром для повсякденного використання.
Оформіть замовлення на цю стильну чорну сумку прямо зараз і надайте своєму образу завершений модний акцент!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 260 мм |
| Відділення | 2 основних, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 310 мм |
| Довжина плечового ременя | 1420 мм |
| Довжина ручок | 480 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 031,81 ₴



