
Жіноча сумка-сідло Крістіан Діор світло-сірий. Подарунковий набір Dior Saddle жіночий 4 предмети PTR
9 542,48 ₴
7 156,86 ₴
- В наявності
- Код: 20571-4-ptr
Подарунковий набір Dior Saddle 4 предмета
Сумка Dior Saddle виготовлена з якісного текстилю, що добре тримає форму.
Має один великий відділ і кишеню на блискавці.
Всередині — м'який текстиль із логотипом, серійним номером і QR-кодом.
Фурнітура — золотиста, брендована.
У комплекті — кардхолдер на блискавці (11 відділень) і брелок Dior
Комплектація
сумка: 1 шт.
брелок: 1 шт.
кархолдер: 1 шт.
хустка: 1 шт
Тип застібки: магніт
Колір сумки: світло-сірий
Матеріал — якісний текстиль, тримає форму.
Розмір сумки: 23×20×6 см.
Висота ручки для носіння на плечі — 19,5 см.
Ремінь на плече — 90 см, не регулюється.
Кардхолдер — 10 × 9 см
Коробка, пильовик, документи в комплекті
Виробник Туреччина
Працюємо без помічників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відсилання щодня до 17.00
Накладений платіж за передоплатою 200 грн/корист на карту Приват Банка
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Вирушаємо посилку
Місто доставки
Ф.І.О. одержувача
Номер мобільного телефона користувача
Номер відділення Нової пошти або її адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Christian Dior |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 20 мм |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, 1 основний |
| Довжина | 6 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Світло-сірий |
| Матеріал | Текстиль |
| Оздоблення та прикраси | Стрічки |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Сумка сідло |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
| Форма | Сідло |
| Ширина | 23 мм |
- Ціна: 7 156,86 ₴






