-25%

Кругле дзеркало з LED підсвічуванням 55 см PTR
4 398,54 ₴
3 298,90 ₴
- В наявності
- Код: Led 1 С-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кругле
Характеристика:
Дзеркало вологостійке на основі срібла, вир. Бельгія 4 мм.
Led стрічка вологозахищена, герметична IP 65, 120 світлодіодів на 1 метр, колір — нейтрально білий ( 5500- 6000К)
Трансформатор (блок живлення) 12V герметичний + захист від короткого замикання
Розміри виробу в наявності ( діаметр ) :
550 мм
750 мм
950 мм
Можливе виготовлення по вашим розмірам.
Підключення здійснюється провід в провід. Можливо доставити сенсорну кнопку (вимикач) на дзеркало
Монтаж здійснюється на 2 дюбелі ( в комплекті )
На дзеркалі позаду вже встановлено 2 металевих вуха прихованого монтажу.
Доставка по всій Україні.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Основні | |
| Колір | Білий |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологостійкість | Да |
| Глибина | 30 см |
| Наявність декоративного підсвічування | Да |
| Настінний кріплення | Да |
| Підігрів дзеркала | Немає |
| Підігрів | Немає |
| Розмір дзеркала | 550 мм |
| Тип | Дзеркало |
| Тип підключення | Без вимикача ( провід в провід ) |
| Фасади | дзеркало |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 298,90 ₴






