-25%

Овальне дзеркало чорно-біле 1300х600 мм PTR
5 724,53 ₴
4 293,40 ₴
- В наявності
- Код: ЗР 1черно-белый-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики виробу «ART-Com»
Висота 1300 мм
Ширина 600 мм
Глибина 20 мм
Дзеркало:
вир. Бельгія 4 мм
(має спеціальне вологостійке покриття, яке дозволяє переносити часті перепади температури і високу вологість).
Основа:
ЛДСП 16мм вир. Kronospan (Украина)
Цвета исполнения:
Білий
Венге магія
Чорний
Чорно білий
Дуб сонома
Основа під дзеркало обклеєна спеціальною кромкою
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Art-com |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Sonoma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1300 мм |
| Матеріал виготовлення рами | ЛДСП |
| Матеріал рами | ДСП |
| Підсвітка (тип ламп) | Немає |
| Сфера використання | HoReCa | Для будинку |
| Товщина | 20 см |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 600 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 293,40 ₴




