-25%

Дзеркало з підсвічуванням для ванної кімнати 800 х 600 мм PTR
5 701,65 ₴
4 276,24 ₴
- В наявності
- Код: БРЛ 16 С-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Безрамне дзеркало з Led підсвіткою та закругленими кутами та фронтальною підсвіткою
Характеристика:
Висота 600 мм
Ширина 800 мм
Глибина 25 мм
Дзеркало вологостійке на основі срібла, вир. Бельгія 4 мм.
Led стрічка вологозахищена, герметична IP 65, 120 світлодіодів на 1 метр, колір — білий ( 5500- 6000К)
Виробник світлодіодів Samsung
Трансформатор (блок живлення) 12V герметичний (IP 43) + захист від короткого замикання
Підключення здійснюється провід в провід.Можливо доставити сенсорну кнопку (вимикач) на дзеркало (+450 грн)
Монтаж здійснюється на 2 дюбелі з круглою шляпкою або крючки. Підбір дюбелю, в залежності від матеріалів, з яких зроблено стіну, легко здійснюється самостійно Клієнтом.
На дзеркалі позаду вже встановлено 2 металеві вуха прихованого монтажу.
Доставка по всій Україні.
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Вага | 2 кг |
| Вологостійкість | Так |
| Підігрів дзеркала | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 660 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір покриття | Срібло |
| Настінне кріплення | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Основний колір | Сріблястий |
| Особливості | З підсвічуванням |
| Потужність | 9 Вт |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Тип | Дзеркало |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | дзеркало |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підігрів | Немає |
| Тип підключення | Без вимикача ( провід в провід ) |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 276,24 ₴









