-25%

Прямокутне дзеркало із підсвічуванням 1200х600 мм PTR
10 572,86 ₴
7 929,64 ₴
- В наявності
- Код: Led 3 Д-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прямокутне дзеркало з Led підсвічуванням ( вологостійкий )
Характеристика:
Висота 600 мм
Ширина 1200 мм
Глибина 30 мм
Встановлено диммер яким можна включати, вимикати дзеркало, а так само регулювати яскравість освітлення ( дотиком більше 2 сек.)
Led стрічка вологозахищена IP 65, 120 світлодіодів на 1 метр, колір - білий ( 5500 - 6000К )
Виробник світлодіодів - Samsung
Трансформатор 12V герметичний (IP 43) + захист від короткого замикання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Колір | Білий |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Без сенсорної кнопки (без вимикача) | Сенсорна кнопка (вимикач) |
| Глибина | 30 см |
| Наявність декоративного підсвічування | Да |
| Настінний кріплення | Да |
| Тип | Дзеркало |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 929,64 ₴

