-25%

Ростове дзеркало у металевій рамі з подвійною аркою PTR
14 593,66 ₴
10 945,24 ₴
- В наявності
- Код: МР 10-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ростове дзеркало на стіну в металевій рамі доступно в розмірі:
1500х700 мм
Глибина зовнішньої рами 40 мм
Глибина внутрішньої рами 20 мм
Рама зовнішня для дзеркала виготовлена з металевої труби 40х10 мм, що є міцною основою для дзеркала.
Рама внутрішня для дзеркала виготовлена з металевої труби 20х10 мм
Дзеркало на основі срібла, не спотворює відображення, влагостійке.
Полотно позаду обклеєно протиуламковою плівкою.
Монтаж здійснюється на 2 дюбелі з круглою шляпкою або крючки. Підбір дюбелю, в залежності від матеріалів, з яких зроблено стіну, легко здійснюється самостійно Клієнтом.
На дзеркалі позаду вже встановлено 2 металеві вуха прихованого монтажу.
Кольори рами:
Чорний
Білий
Золото
Під замовлення по RAL
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1500 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Основні | |
| Колір | Золотистий |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | HoReCa, Салони краси, Для офісу, Для дому, Для ванної кімнати |
| Форма | Фігурна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виберіть розмір дзеркала: | 1500х700 |
| Оберіть розмір | 1500х700 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 945,24 ₴



