-25%

Кругле безрамне дзеркало Art-Com 950 мм для ванної кімнати – мінімалізм та стиль PTR
4 303,14 ₴
3 227,36 ₴
- В наявності
- Код: БР 10-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
Форма: кругла
Діаметр: 950 мм
Край: полірований (єврокромка)
Монтаж: 2 металеві кріплення
Матеріал: амальгама на основі срібла
Вологостійкість: підходить для ванних кімнат
Виготовлення: можливе під будь-який діаметр на замовлення
Переваги:
Кришталево чисте відображення
Висока якість матеріалів
Елегантний дизайн без рами
Легкий монтаж на стіну
Ви можете обрати моделі в розмірі 550 мм 750 мм 950 мм або зробимо по вашим розмірам
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 950 мм |
| Глибина | 4 мм |
| Ширина | 950 мм |
| Основні | |
| Настінне кріплення | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Дзеркало |
| Форма дзеркала | Кругла |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | дзеркало |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологостійкість | Да |
| Діаметр дзеркала | 950 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 227,36 ₴


