-25%

Прямокутне дзеркало ростове в металевій рамі PTR
12 403,15 ₴
9 302,36 ₴
- В наявності
- Код: МР 9 1500х700-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ростове дзеркало на стіну в металевій рамі доступно в двох розмірах:
1200х600 мм
1500х700 мм
Глибина 3 см
Рама для дзеркала виготовлена з металевої труби 30х10 мм, що є міцною основою для дзеркала.
Дзеркало на основі срібла, не спотворює відображення, влагостійке.
Полотно позаду обклеєно протиуламковою плівкою.
Монтаж здійснюється на 2 дюбелі з круглою шляпкою або крючки. Підбір дюбелю, в залежності від матеріалів, з яких зроблено стіну, легко здійснюється самостійно Клієнтом.
На дзеркалі позаду вже встановлено 2 металеві вуха прихованого монтажу.
Кольори рами:
Чорний
Білий
Золото
Під замовлення по RAL
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1200 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал рами | Метал |
| Сфера використання | HoReCa, Салони краси, Для офісу, Для дому, Для ванної кімнати |
| Форма | Фігурна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виберіть розмір дзеркала: | 1500х700 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 302,36 ₴

