-25%

Асиметричне дзеркало фігурного чорного кольору PTR
3 251,69 ₴
2 438,77 ₴
- В наявності
- Код: ЗН 4-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фігурне асиметричне дзеркало на основі ЛДСП:
Ширина 50 см
Висота 70 см
Товщина 2 см
Колір виеонання:
Чорний
Білий
Дуб сонома
Венге магія
Дзеркальне 4мм полотно вологостійке, має полірований торець.
Встановлено 2 металеві кріплення (пластини). Монтаж здійснюється на 2 дюбелі з круглою шляпкою або крючки. Підбір дюбелю, в залежності від матеріалів, з яких зроблено стіну, легко здійснюється самостійно Клієнтом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Sonoma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 г |
| Висота | 700 мм |
| Матеріал рами | ЛДСП |
| Підсвітка (тип ламп) | Немає |
| Сфера використання | Для ванної кімнати | Для будинку | Для офісу "Салони краси" |
| Товщина | 20 см |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 500 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 438,77 ₴





