-25%

Дзеркало у широкій багетній рамі Чорний, 1200х600 PTR
7 671,65 ₴
5 753,74 ₴
- В наявності
- Код: Sahara black-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасне настінне дзеркало для дому в широкій рамі, срібного кольору. Рама покрита лаком і має приємний блиск який виділить дзеркало від загального інтер'єру і стане центром уваги. За рахунок вдавленого зображення з плавними лініями, світло падає на раму відображається з різною інтенсивністю (має спеціальне вологостійке покриття на основі срібла яке дозволяє переносити часті перепади температури і високу вологість.
Ширина багетній рами 90 мм
Стандартні розміри ( габаритні розміри разом з рамою )
700х500 мм
1200х600 мм
Під замовлення
Колір рами:
Червоний
Чорний
Срібло
Дзеркало в рамі на стіні можна розмістити як в горизонтальному, так і вертикальному положенні.
від виробника "Art-Com" рекомендуються для використання у ванних кімнатах, житлових і не житлових приміщеннях ( передпокої, кафе, салон краси, магазини одягу, спорт зали і т. д. )
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Art-com |
| Колір | Чорний |
| Матеріал рами | Пластик |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Для дому, Салони краси, HoReCa, Для офісу |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Товщина | 200 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виберіть розмір дзеркала: | 1200х600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 753,74 ₴

